Terenowy elektryczny crossover od Audi?

Krok po kroku

Wszystkie ostatnie koncepty Audi Sphere pokazywały elektryczną, samojezdną przyszłość marki po linii e-tron. Ostatnia odsłona, Urbansphere, ujawniła przyszłą wersję Audi EV dla megamiast, która miałaby znaleźć własne miejsce parkingowe i zapewnić najwyższej klasy luksusowe warunki dla pasażerów. Był on wyraźnie skierowany na rynki takie jak Chiny i południowo-wschodnia Azja. Teraz wygląda na to, że przyszła kolej na Amerykę, a Audi doskonale wie, jaki pojazd przynieść: zdolny do jazdy w terenie crossover, który nadal charakteryzuje się elektrycznym zasilaniem i możliwością samodzielnej jazdy. Choć na oficjalne ujawnienie trzeba będzie poczekać do początku 2023 roku, to z teaserowego zdjęcia Audi wyciągnęliśmy, jak powinien wyglądać Activesphere.

Jak będzie wyglądać nowy model Audi?

Poza teoretycznymi zdolnościami do samodzielnej jazdy, Activesphere będzie w stanie dostosować się do czynności, do których będzie go używał jego właściciel, zarówno na chodniku, jak i poza nim. Jest to crossover, który może obrać mniej uczęszczaną ścieżkę dzięki swoim usztywnionym nadkolom, wydętym błotnikom i ciekawej obróbce progów. Czy to może wskazywać na agresywny stopień, który ułatwi pasażerom wsiadanie? Zobaczymy!

Fani są zachwyceni

Linia dachu jest zdecydowanie elegancka, inspirowana sportowym designem podobnym do S7. Jest to drastyczne odejście od ich tradycyjnych, kwadratowych SUV-ów, takich jak Q5 czy nawet Q8. Nie da się ukryć, że to nowość, ale fani audi są podekscytowani takim krokiem marki.

Motorejestr.pl

Znajdź sklep motoryzacyjny w pobliżu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gorące newsy

Porady motoryzacyjne