A może by zagrać etiudę? Najpierw przejedźmy się Lexusem

Krok po kroku

Co ma ze sobą wspólnego motoryzacja i muzyka? Synergii pomiędzy tymi dwoma zagadnieniami możemy doszukiwać się w wielu aspektach. Miłośnicy donośnie brzmiącego V8 powiedzą, że dźwięk przyspieszenia jest dla nich miodem na uszy. Inni, którzy nie mogą delektować się takimi wrażeniami często zaopatrują się w dobrej jakości sprzęt audio, za pomocą którego mogą bez skrępowania oddać się ulubionym utworom. Są jeszcze tacy, którzy wiążą muzykę w zupełnie innym wymiarze. Poza samochodem, niekoniecznie w trasie czy drodze na zakupy. To muzycy, którzy od dłuższego czasu mogą cieszyć się współpracą z Lexusem. 

Dźwięk, który łączy 

Lexus już 13. rok z rzędu współpracuje z Narodowym Instytutem im. Fryderyka Chopina. Nieprzerwanie, od 2009 roku koncern wspiera kolejne edycje festiwalu “Chopin i jego Europa”. Podczas tego wydarzenia możemy obserwować, jak limuzyny i SUV-y japońskiego producenta przewożą muzyków pomiędzy salami koncertowymi, zapewniając im maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu. Takim rozwiązaniem zachwyca się m.in. światowej sławy pianista Bruce Liu, zwycięzca XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. 

To jednak nie wszystko. Lexus nie ogranicza się tylko i wyłącznie do zapewnienia wspomnianych udogodnień. Producent aktywnie zaznacza swoją obecność m.in. produkując spot reklamowy z kanadyjskim wirtuozem klawiszy. Ponadto, wszyscy zainteresowani festiwalem mogą oglądać wybrane koncerty na żywo za pośrednictwem oficjalnej strony Lexusa. Producent nie zapomina też o osobach pełniących funkcje organizacyjne. Do nowego odcinku serii Lexus Insider został zaproszony m.in. rzecznik prasowy Narodowego Instytutu im. Fryderyka Chopina, który opowiedział o kulisach powstawania 18. edycji tego wielkiego, muzycznego show.

Motorejestr.pl

Znajdź sklep motoryzacyjny w pobliżu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gorące newsy

Porady motoryzacyjne