BMW wspiera prestiżowe zawody golfowe PGA Tour

BMW wspiera prestiżowe zawody golfowe PGA Tour

Krok po kroku

Golf jest jednym z najpopularniejszych sportów w USA. Miliony Amerykanów na co dzień fascynują się wyczynami swoich idoli, podziwiając ich grę przed ekranami telewizora, czy też czując emocje na żywo. Spośród wielu rozgrywek, nie sposób pominąć PGA Tour, które obecnie wkracza w decydującą fazę. I chociaż dla wielu Polaków dyscyplina jest traktowana jako podróż w nieznane, to nie sposób nie wspomnieć o wątku związanym z motoryzacją.

Prestiżowe mistrzostwa BMW 

Obecny tydzień w świecie golfowym to gratka dla wielu fanów tej dyscypliny. Wszystko m.in. przez wspomnianą fazę play-off oraz stan Delaware, który po raz pierwszy będzie gościł zawody tej rangi. To jednak nie koniec. Istotny w tym wszystkim jest również wątek związany z motoryzacją. Wysokie zaangażowanie w turniej wykazał po raz kolejny jeden z niemieckich koncernów. Tydzień turniejowy rozpocznie się już 17 sierpnia od tradycyjnego BMW Championship Gardner Heidrick Pro-Am, w którym wezmą udział m.in. dwukrotny mistrz NBA J.R. Smith oraz kierowca BMW Motorsport Connor De Phillippi.

Istotne jest to, że BMW jest nie tylko sponsorem tytularnym opisywanego wydarzenia. Na tapetę należy wziąć również działalność okołomedialną. Mamy na myśli to, że wszelkie dochody z mistrzostw BMW zostaną przekazane na wspieranie fundacji Evans Scholars, która finansuje czesne i opłaca zakwaterowanie osobom związanym ze światem golfa. 

Co ciekawe, zyskać mogą również profesjonaliści. BMW przyszykowało nagrodę w postaci w pełni elektrycznego BMW i7. Ta przepiękna limuzyna zapełnia w pełni innowacyjne rozwiązania, dzięki którym kierowca jest w stanie przejechać na jednym ładowaniu aż do 600 km. Poza nią, wszystkie osoby będą mogły zapoznać się z wystawą innych modeli spod szyldu niemieckiego giganta takich jak BMW iX, czy BMW i4.

Motorejestr.pl

Znajdź sklep motoryzacyjny w pobliżu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gorące newsy

Porady motoryzacyjne