Czechy to nie tylko knedliki i smażony ser. Sprawdź kolejne informacje o Skodzie Vision 7S

Skoda Vision 7S

Krok po kroku

Nowości motoryzacyjne mają to do siebie, że wywołują wiele emocji. Wszystko za sprawą tego, że tak na prawdę nie wiemy, z czym będziemy mieli do czynienia. I o ile nasze przewidywania są zgodne z rzeczywistością, wówczas odczuwamy spokój ducha. Co więcej, jeżeli planujemy zakup nowo powstałego modelu to patrzymy na niego z jeszcze większą atencją. Gorzej robi się w momencie, kiedy pojazd koncepcyjny odbiega dalece od naszych wyobrażeń. Wtedy sami musimy zdecydować, czy taki design i wyposażenie jest tym, co tak na prawdę chcemy.

To wszystko w sferze naszych imaginacji. Teraz przejdźmy się do konkretów. Nie tak dawno pojawiły się pierwsze informacje na temat nowej Skody Vision 7S. Wszyscy zainteresowani mieli okazję zapoznać się ze wstępnymi założeniami, jakie płynęły wprost od producenta. Obecnie, za sprawą kolejnej dawki wiedzy pochodzącej wprost z czeskiej Mlady Boleslav, wiemy jeszcze więcej. 

Czy plany producenta spełnią oczekiwania klientów? 

O Skodzie Vision 7S można powiedzieć wiele. Przede wszystkim to, że w założeniu ma to być przestronny, rodzinny SUV. Do tej pory fani motoryzacji mogli podziwiać przepiękne szkice, które przedstawiały sylwetkę nowego modelu czeskiego producenta. Pośród tego wszystkiego brakowało jednak jasnych, sprecyzowanych informacji. Koncern nie trzyma długo w niepewności i dosłownie tydzień później zasypuje nas kolejną dawką wiedzy. I to na 7 dni przed wypuszczeniem samochodu koncepcyjnego.

Na dzień dzisiejszy możemy lepiej zapoznać się z wyglądem zewnętrznym pojazdu prezentowanym od przodu. Patrząc na jego bryłę zauważamy potężnego SUV-a, który dumnie prezentuje wyraziste reflektory w kształcie litery T. W tym w pełni elektrycznym modelu dostrzegamy również znacznie szerszą i bardziej płaską osłonę chłodnicy w porównaniu z innymi modelami spod logo skrzydlatej strzały. Dodatkowo, wspomniane już wcześniej oświetlenie zostało wyraźnie przesunięte do krawędzi pojazdu. Jest usytuowane w dwóch rzędach nad którymi rozciąga się pas świateł do jazdy dziennej. 

Sama maska pojazdu posiada ostre kontury i nawiązuje raczej do tradycyjnego wyglądu, który znamy z innych modeli Skody. Nie ma w niej nic, co można uznać za przełom w designie. Tego z kolei nie można powiedzieć o przednim zderzaku, który został całkowicie przeprojektowany. Ma siedem pionowo ułożonych wlotów powietrza oraz schludnie wyglądającą pomarańczową wstawkę, która znajduje się pośrodku auta. Ciekawie wyglądają również koła – są duże i aerodynamiczne, co podkreśla zadziorność modelu Vision 7S pomimo jego rodzinnego charakteru. 

Motorejestr.pl

Znajdź sklep motoryzacyjny w pobliżu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gorące newsy

Porady motoryzacyjne