Jaki jest Twój ulubiony kolor? Nowy MINI Multitone Edition dostosuje się do upodobań

Krok po kroku

Wyobraź sobie, że budzisz się w deszczowy, brytyjski poranek. Przed Tobą dzień pełen wyzwań, których realizacja napawa Cię optymizmem. I chociaż pogoda za oknem nie jest z tych dających uśmiech na twarzy, to czujesz, że nic Cię nie powstrzyma. Miewasz takie dni? Z pewnością tak. To właśnie pozytywne emocje napędzają ludzi do działań. Zyskują na tym m.in. przedsiębiorstwa, które wraz ze swoimi ideami wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wiadomo, że za sprawą odmiennych osobowości każdy z nas ma różne upodobania. To właśnie dlatego tak ciężko jest zadowolić każdego. Czy zdoła to zrobić BMW za sprawą nowego pomysłu dotyczącego jednej z ich marek – MINI? Nie wiadomo, choć jedno jest pewne. Projektanci wstając rano z łóżka poczuli się kolorowo.

Nowy wymiar MINI 

Design samochodów z logo MINI na przodzie od zawsze charakteryzował się swoją indywidualną, nietuzinkową stylistyką. Jedni ją kochali, inni nienawidzili. Mimo to należy wspomnieć, że wyróżniający się dach w unikalnej technologii Multitone sprawiał, że wygląd zewnętrzny nabierał jeszcze większego charakteru. Najbardziej wymagający esteci mogli wybierać swojego faworyta m.in. spośród 26-kolorowej wersji MINI Paul Smith. Ci, którzy wtedy mieli obiekcje, obecnie będą mieli kolejną szansę na pozytywne rozpatrzenie wniosku. To wszystko za sprawą wielu zmian, jakie zapowiada producent. Wspomniana technologia Multitone zostanie rozszerzona na całe auto, dzięki czemu będziemy świadkami zupełnie innego designu.

Nowa edycja specjalna niesie za sobą kolejne warianty kolorystyczne, co ma być częścią wyrażenia osobowości i zarazem kolejnej podróży na ścieżce życiowej kierowców. MINI Multitone Edition, bo tak brzmi nazwa limitowanej edycji, będzie dostępne dla 3-drzwiowych oraz 5-drzwiowych MINI w segmencie małych samochodów premium oraz dla MINI Clubman, którego należy traktować jako kompaktowy samochód klasy premium. 

Jak będzie prezentował się nowy MINI?

Patrząc na zapowiedzi dotyczące kolorystyki możemy przewidywać, że zainteresowani kupnem muszą przygotować się na wielobarwne życie. Nowy gradient kolorów MINI Multitone Edition ma rozciągać się od ramy przedniej szyby i przechodzić aż do tyłu samochodu. W związku z tym będziemy mieć do czynienia z niesamowitym efektem kontrastów na jednym elemencie. Przód dachu będzie lśnił w białym kolorze Aspen White, po czym przejdzie w szary Melting Silver II, aby w tylnej części stać się czarnym Jet Blackiem. Stylistyka ma dodatkowo zostać uzupełniona o abstrakcyjną, białą tęczę, która znajdzie się na dachu samochodu. 

Poza opisanymi innowacjami, MINI Multitone Edition ma być dostępne w dwóch wariantach kolorów: Sage Green oraz Indian Summer Red, przy czym drugą opcją będą mogli cieszyć się tylko i wyłącznie właściciele Clubmana. Co więcej, MINI zapowiada też dodatkowe zmiany. Samochody mają otrzymać kultowe, zewnętrzne listwy boczne oraz ekskluzywne 17 lub 18-calowe alufelgi. Kierowca wsiadając do wnętrza z pewnością zwróci uwagę na dywaniki, deskę rozdzielczą i osłony przeciwsłoneczne, które będą ozdobione wcześniej wspomnianą, abstrakcyjną tęczą. 

Motorejestr.pl

Znajdź sklep motoryzacyjny w pobliżu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gorące newsy

Porady motoryzacyjne