Kolejne informacje dotyczące 7-osobowej Skody

Nowe projekty 7-osobowej Skody

Krok po kroku

Duży, przestronny samochód to niemal obowiązek każdego posiadacza wieloosobowej rodziny. Rynek oferuje wiele rozwiązań, jednak z dnia na dzień sytuacja ulega dynamicznej zmianie. W związku z tym każdy, kto planuje zakup nowego auta powinien na bieżąco monitorować sytuację. Znakomitą alternatywą może okazać się skrojona ma miarę teraźniejszości Skoda. Siedmioosobowy pojazd zaprojektowany z myślą o wymagających, wprowadzający funkcje Simply Clever i nie zapominający o swojej misji, wizji i strategii.

Od projektu po produkcję 

16 sierpnia 2022r. w niewielkim, niespełna 50-tysięcznym mieście Mladá Boleslav, czeski producent samochodów zdradził kolejne plany co do nowego modelu Vision 7S. Co prawda dotychczas poznaliśmy tylko kolejny szkic, jednak już niebawem, bo 30 sierpnia, wszyscy fani motoryzacji ujrzą pierwszy samochód koncepcyjny, który niebawem trafi do salonów.

Skoda Vision 7S, jak sama nazwa wskazuje, ma pomieścić we wnętrzu maksymalnie 7 osób w trzech rzędach siedzeń. I choć pierwszy szkic wskazywał na stosunkowy minimalizm, to wraz z upływem czasu dowiadujemy się coraz to nowych informacji. Producenci zapowiadają zastosowanie płaskiej deski rozdzielczej, która ma zajmować całą szerokość pojazdu. Kierowcy ujrzą dodatkowo sporych rozmiarów wyświetlacz dotykowy, który po raz pierwszy w Skodzie będzie umiejscowiony pionowo. Poza tym, możemy spodziewać się trzech dużych pokręteł na konsoli środkowej, nowego designu kierownicy oraz specjalnych schowków dla pasażerów, pozwalających na umieszczenie smartfonów, z poziomu których będą oni w stanie spersonalizować swoją interakcję z pojazdem. Co ciekawe, Skoda poprzez plany w związku z opisywanym modelem aspiruje, aby wejść na zupełnie wyższy poziom motoryzacji, pozostając jednocześnie przy swoich tradycyjnych wartościach, takich jak solidność, funkcjonalność oraz autentyczność.

Motorejestr.pl

Znajdź sklep motoryzacyjny w pobliżu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gorące newsy

Porady motoryzacyjne