Ładujesz swój samochód? Zobacz, czy nie lepiej skorzystać z innowacyjnej współpracy Volkswagena

Krok po kroku

Decyzja o zakupie elektrycznego samochodu chyba już dla nikogo nie jest zaskoczeniem. To, co jeszcze kilka lat temu wydawało nam się surrealistyczne, obecnie jest na porządku dziennym. Akumulatory zasilają nie tylko zdalnie sterowanie zabawki, ale też komfortowe pojazdy, które zawiozą nas do pracy czy na wakacje. W związku z rosnącą popularnością tego typu rozwiązań, dyskusji nie podlega stwierdzenie, że potrzebują one dalszych udogodnień. Wyraźnie zaznacza się to chociażby w momencie, gdy monitor wskazuje niski poziom naładowania baterii. Wówczas trzeba się na chwile zatrzymać i “nakarmić” naszą pociechę. Ułatwić ma to nowe rozwiązanie od Volkswagena, który zapowiada, że cały proces będzie jeszcze bardziej przyjazny kierowcom. 

Współpraca kluczem do sukcesu 

W świecie motoryzacji mamy do czynienia z różnymi, nieraz skomplikowanymi zagadnieniami. Dzięki wielu pomysłom koncerny starają się możliwe maksymalnie wykorzystywać swój potencjał. Nie inaczej jest ze spółką-córką Volkswagena o budzącej zaufanie nazwie Elli. To właśnie ona nadzoruje wszystkie działania związane z ładowaniem i energią, a obecnie została dodatkowo partnerem w programie oferowanym przez &Charge. 

Celem współpracy jest stała poprawa doświadczeń związanych z ładowaniem samochodów elektrycznych m.in. poprzez uwzględnianie opinii klientów. Ma to przełożyć się na jeszcze lepsze usługi z których skorzysta szeroka grupa kierowców. Mowa o uczestnikach SEAT i CUPRA Easy Charging, ŠKODA AUTO Powerpass, a w przyszłości również Volkswagen We Charge. Ci, którzy skorzystają z partnerstwa będą mogli wymienić “zebrane” przez siebie kilometry na bony ładowania w stacjach Elli. 

Co oznacza zbieranie kilometrów? 

Dość niezrozumiałym zagadnieniem może być istota działania rozwiązania, a w szczególności pojęcie kolekcjonowania kilometrów. Oznacza to, że użytkownicy będą mogli zbierać punkty za pomocą dedykowanej aplikacji &Charge, która łączy ich zaangażowanie związane z korzystaniem z rozwiązania i ładowaniem pojazdów elektrycznych. Aby jednak skorzystać z profitów należy uprzednio dokonać zakupów w jednym z 1500 sklepów partnerskich w całej Europie, ocenić stację ładowania lub wzbogacić przedsiębiorstwo o wiedzę dotyczącą konkretnych danych, takich jak np. informacja na żywo o infrastrukturze stacji ładowania.

Osoby, które zdecydują się z tego skorzystać otrzymają każdorazowo nagrodę w postaci co najmniej 10 &Charge kilometrów, które będą wymieniane na kredyty ładowania w stacjach Elli o wartości 4 euro (50 &Charge kilometrów) oraz 20 euro (250 &Charge kilometrów). Transakcji będzie można dokonać za pośrednictwem aplikacji do ładowania Elli, SEAT-a, CUPRY, ŠKODA AUTO i Volkswagena. Co ciekawe, nagradzani będą również Ci, którzy staną się kimś w rodzaju stałych klientów. Za aktywne uczestnictwo będą mogli otrzymać tzw. “punkty entuzjasty”, które pozwolą na stopniowe uzyskiwanie dodatkowych korzyści na platformie. 

Motorejestr.pl

Znajdź sklep motoryzacyjny w pobliżu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gorące newsy

Porady motoryzacyjne