Mercedes EQS SUV pojawił się w konfiguratorach

Krok po kroku

Jakie są ceny?

Elektryczna rodzina EQ Mercedesa doczekała się premiery SUV-a. Połączenie słów elektryczny, SUV oraz Mercedes samo w sobie brzmi drogo. Niemiecki producent daje jak na razie do wyboru 3 wersje silnikowe – EQS SUV 450+, EQS SUV 450 4Matic oraz EQS SUV 580 4Matic. Bazowo te wersje kosztują kolejno 590 tys. 800 zł, 608 tys. 800 zł  oraz 736 tys. 300 zł.

Jeśli ktoś liczył na okazję to nie ma czego szukać w konfiguratorze Mercedesa EQS. Warto zauważyć, że w topowej wersji 580 4Matic, wiele elementów konfiguratora dostajemy w standardzie, a lista opcji dodatkowych możliwych do zaznaczenia jest niewielka. Dla porównania podstawowy Mercedes-Benz GLS 450 4Matic z 6-cylindrowym benzynowym silnikiem kosztuje 444 tys. 500 złotych, a przebicie bariery 550 tysięcy nie jest trudne do zrealizowania.

Następne miesiące będą testem dla nowego modelu w elektrycznej gamie Mercedesa na polskim rynku. Jest szansa, że moda na samochody elektryczna i chęć jazdy czymś tak innowacyjnym będzie silniejsza niż widok ceny w konfiguratorze. 

Motorejestr.pl

Znajdź sklep motoryzacyjny w pobliżu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gorące newsy

Porady motoryzacyjne