Radość kibiców oraz sztabu szkoleniowego po zdobytym golu jest niesamowita. Czy Jürgen Klopp cieszy się tak samo z nowego Opla Astra?

Krok po kroku

Jakiś czas temu mogliśmy oglądać w telewizji reklamę Opla, której głównym bohaterem był jeden z najpopularniejszych trenerów piłki nożnej w Europie i na świecie – Jürgen Klopp. Od tamtego spotu reklamowego minęło już trochę czasu, jednak współpraca pomiędzy tymi dwoma stronami trwa dalej. Wydaje się, że Niemiec nie zamierza rezygnować z tej okazji, podobnie jak z funkcji trenera w angielskim Liverpoolu. Pytanie odnosi się do tego, czy sukcesy zdobywane z drużyną przełożą się na sprzedaż pojazdów? Tego nie wiemy. Pewne jest natomiast to, że ten optymistyczny mężczyzna po pięćdziesiątce właśnie odebrał nowego Opla Astrę w wersji hybrydowej plug-in. 

Reklama kluczem do sukcesu 

Czasami mówi się, że nieważne jak o nas mówią, byleby było głośno. W tym przypadku musimy jednak stwierdzić, że cała sytuacja ma zdecydowanie pozytywny wydźwięk. Nie tylko za sprawą wiecznie uśmiechniętego szkoleniowca, ale też poprzez dalsze promowanie dbałości o środowisko. Wspomniany już na wstępie Opel Astra dostarczył wiele radości z jazdy Jürgenowi. Nic dziwnego. Ta hybryda plug-in skrywa pod maską 180 KM mocy i 360 Nm momentu obrotowego. To sprawia, że samochód może nie jest demonem prędkości, ale z pewnością świetnie sprawdzi się na co dzień. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,6 sekundy nie dostarcza mnóstwa adrenaliny, jednak nie o to tu chodzi. Za sprawą wbudowanych akumulatorów Astra jest w stanie przejechać do 60 km korzystając wyłącznie z elektrycznego źródła energii. 

Wieloletni ambasador marki Opel jest orędownikiem najnowszego modelu należącego do samochodów klasy kompaktowej od czasu ubiegłorocznej, jesiennej premiery. Obecnie, dzięki nowej generacji wjeżdża on w nową erę. Osiągi połączone z odpowiedzialnością i dbałością o środowisko to dzisiaj kluczowy temat poruszany na wielu światowych wydarzeniach motoryzacyjnych. Astra ma wpisywać się w te wymagania. Poza wspomnianą specyfikacją producent zapewnia, że samochód będzie potrafił osiągnąć spalanie na poziomie zaledwie 1,1l/100km oraz emisję CO2 na poziomie ok. 26g/km. 

To jednak nie koniec nowości. Prawdziwą rewolucją jest najnowsza wersja Intelli-Lux LED Pixel Light . To adaptacyjny, nieoślepiający system oświetlania, który możemy znaleźć również we flagowym SUV-ie Grandland. Poza tym, kierowca będzie mógł skorzystać z head-up Intelli-HUD, systemu wspomagania kierownicy Intelli-Drive oraz w pełni cyfrowego Pure Panel. Zadbano również o czystość powietrza i dobre samopoczucie wewnątrz samochodu. System Intelli-Air ma zapewnić maksymalnie czyste powietrze, a czarne, skórzane fotele AGR oraz system audio mają dodatkowo umilić czas w podróży. Oczywiście, wspomniane wyposażenie będzie zależało najpewniej od konkretnej wersji. W tym przypadku możemy podejrzewać, że tak ważna postać otrzymała maksimum, które dało się wyciągnąć z Astry.

Motorejestr.pl

Znajdź sklep motoryzacyjny w pobliżu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gorące newsy

Porady motoryzacyjne