Ucz się ucz, bo nauka to potęgi klucz. Z takim stwierdzeniem zgadza się Subaru, które wychodzi z ciekawą inicjatywą

Krok po kroku

Człowiek uczy się przez całe życie. To stwierdzenie jest obecne na każdym kroku naszej egzystencji. Pomimo to, naukę często utożsamiamy ze szkołą i studiami, gdzie zdobywanie wiedzy jest niemal obowiązkiem. Nic dziwnego. Okres szkoły to jeden z najlepszych momentów na poszerzanie horyzontów. Zauważa to firma Subaru, która postanowiła po raz kolejny wyjść z ciekawą inicjatywą.

Wciśnij gaz na ścieżce edukacji

Niemałe zaskoczenie czekało uczniów amerykańskiego miasta Camden. To właśnie tam zawitali przedstawiciele Subaru, którzy zdecydowali się na kontynuację swojej pracy na rzecz uczniów tamtejszych szkół. Subaru of America, Inc. postanowiło “zaadoptować” wszystkie klasy od szóstej do ósmej dostarczając uczniom niezbędne materiały edukacyjne. Działanie jest częścią inicjatywy Subaru Loves Learning, która odbywa się we współpracy z AdoptAClassroom.org. Ma ona na celu zapewnić wszystkim uczniom równe szanse rozwoju. 

Wspomnianą “adopcję” ogłoszono podczas dnia wolontariatu. Objęła ona 88 klas i ponad tysiąc uczniów. Co więcej, ponad 100 wolontariuszy Subaru pojechało do szkół w całym okręgu, aby pomóc m.in. w pracach porządkowych, takich jak sprzątanie sal, czy dekorowanie tablic. Wszystko w związku z nadchodzącym nowym rokiem szkolnym. 

Istota edukacji 

Wiele osób zwraca uwagę na to, że czas edukacji nastolatka jest niezwykle ważnym okresem. Pomoc uczniom jest niezbędna, aby mogli we właściwy sposób rozwijać swoje zainteresowania i kształcić się na możliwie najwyższym poziomie. Niezwykle istotne jest pojęcie równości, do którego nawiązuje Thomas J. Doll, dyrektor generalny Subaru of America, Inc. Każdy powinien mieć możliwość otrzymania niezbędnych narzędzi, które wspierają proces edukacji.

Ponadto, Subaru wychodząc ze swoją inicjatywą skupia się też na starszym gronie osób. Od 2016 roku koncern zapewnił ponad 160 stypendiów wspierających absolwentów seniorów ze szkół w Camden poprzez program “Remarkable Graduates”.

Motorejestr.pl

Znajdź sklep motoryzacyjny w pobliżu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gorące newsy

Porady motoryzacyjne