Zobacz, jak prezentuje się Lexus na czerwonym dywanie pośród błysków fleszy. Wszystko dzięki obecności na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Krok po kroku

Sceny rodem z filmów akcji to często przytaczany zwrot w odniesieniu do trudnych, nieprzewidywalnych sytuacji życiowych, z którymi spotykamy się niemal na co dzień. Życie jest rzeczywistością, którą bierzemy na poważnie. Na drugim horyzoncie znajdują się filmy, które pozwalają nam przenieść się do świata fikcji. To właśnie wirtualny świat pozwala nam niejednokrotnie odetchnąć na chwilę, poczuć prawdziwe emocje czy dostarczyć dawkę humoru. Większość z nas uwielbia kultowe tytuły oraz te, które dopiero co zadebiutowały na ekranach. Najlepsze produkcje mają szansę na zdobywanie międzynarodowych nagród na imprezach takich jak Festiwal Filmowy w Wenecji, gdzie dopiero co grono zainteresowanych osób czekało na werdykt. Pośród tłumów osób i blasków fleszy spotykaliśmy się też z wątkiem motoryzacyjnym. Wspomniane wydarzenie wspierał Lexus. Już szósty rok z rzędu. 

Lexus obecny na wielu wydarzeniach 

Nie tak dawno mieliśmy okazję przedstawić nieco informacji dotyczących szeroko zakrojonej działalności Lexusa – nie tylko na polu motoryzacyjnym. Japoński koncern był obecny m.in. na tenisowych finałach Pucharu Davisa czy konkursie muzycznym “Chopin i jego Europa 2022”. Teraz przyszła kolej na rozbłyśnięcie w świetle reflektorów i znalezienie się na czerwonym dywanie. Wszystko za sprawą obecności, już po raz szósty z rzędu, na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji – La Biennale di Venezia. 

Wydarzenie gościło największe osobistości ze świata kina. Uznani artyści pojawiali się wśród paparazzich przez 11 dni. Wszystko w obecności floty Lexusów, takich jak miejski crossover UX 300e, elegancka limuzyna ES300h czy niesamowita hybryda plug-in NX 450h+. Wymienione modele dbały o bezpieczeństwo i wygodę podróży uczestników do Palazzo del Cinema na weneckiej wyspie Lido. W sumie w festiwalowej flocie znalazło się 40 samochodów, co stanowi powód do dumy wszystkich osób związanych z koncernem. Jak zauważa producent, Lexus od lat stara się łączyć motoryzację ze światem sztuki poprzez uczestnictwo w tego typu wydarzeniach.

Motorejestr.pl

Znajdź sklep motoryzacyjny w pobliżu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gorące newsy

Porady motoryzacyjne