Autoryzowany serwis Mercedes Szczecin: z których usług ASO warto korzystać?

Krok po kroku

Wielu kierowców omija szerokim łukiem autoryzowane stacje obsługi, wychodząc z założenia, że i tak nie stać ich na usługi świadczone przez ASO. Jest to zbyt daleko idący wniosek. Nie dość, że w ASO często można liczyć na atrakcyjne promocje, to jeszcze zyskujemy pewność, że przeprowadzone czynności zostały wykonane zgodnie z procedurami producenta, co ma bezpośrednie przełożenie m.in. na bezpieczeństwo jazdy. Jeśli zastanawiasz się, czy odwiedzić autoryzowany serwis Mercedes w Szczecinie, to przeczytaj nasz artykuł. Wyjaśniamy w nim, z których usług z całą pewnością warto skorzystać.

Diagnostyka

Jeśli masz złe doświadczenia z nieprawidłowym diagnozowaniem usterek w Twoim samochodzie, to następnym razem odwiedź ASO. Autoryzowane serwisy dysponują nie tylko wieloletnim doświadczeniem, ale też szczegółowymi procedurami diagnostycznymi producenta, co pozwala im bezbłędnie ustalać przyczyny wszelkich problemów w samochodach klientów. W ten sposób nie wydasz pieniędzy na niepotrzebne naprawy.

Naprawy newralgicznych elementów samochodu

Mamy tutaj na myśli przede wszystkim naprawy główne silnika, skrzyni biegów, układów hamulcowych oraz zawieszenia, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo użytkowania samochodu. Tutaj naprawdę nie warto oszczędzać na jakości usług serwisowych.

Zakup części zamiennych

Oryginalne części zamienne to przede wszystkim gwarancja ich dokładnego dopasowania do konkretnego samochodu oraz przewidywalnej trwałości i bezpieczeństwa jazdy. Wbrew obiegowej opinii takie części nie muszą być poza zasięgiem finansowym przeciętnego kierowcy. Zawsze warto poprosić w ASO o wycenę uwzględniającą indywidualny rabat na zakup części.

Pamiętajmy również, że niektóre części są niedostępne poza ASO i nie występują wśród tzw. zamienników.

Zakup oryginalnych akcesoriów

Po oryginalne akcesoria do swojego Mercedesa zawsze wybierz się do ASO. Na miejscu znajdziesz szeroki wybór takich elementów, jak felgi, nakładki, kołpaki, akcesoria do wnętrza i wiele innych. ASO to najlepsze źródło akcesoriów, które na 100% będą pasować do Twojego samochodu.

Przeglądy gwarancyjne

Tutaj nie musimy chyba dokładnie tłumaczyć, dlaczego warto korzystać z usług ASO. Jeśli Twój samochód wciąż jest na fabrycznej gwarancji producenta, to w celu jej zachowania radzimy zlecać coroczne przeglądy olejowe właśnie autoryzowanej stacji obsługi. Przy okazji mogą zostać wykryte drobne usterki, które zostaną od razu usunięte w ramach gwarancji.

Podstawowa obsługa serwisowa

Wymiana oleju silnikowego, oleju w skrzyni biegów, filtrów, świec zapłonowych – to tylko niektóre spośród podstawowych czynności obsługowych, jakie warto zlecać ASO. Dlaczego? Ponieważ zostaną przeprowadzone szybko, z wykorzystaniem odpowiednich podzespołów i środków smarnych, co zaoszczędzi Ci mnóstwo czasu i da pewność, że serwisujesz auto w najlepszy dla niego sposób.

Naprawy powypadkowe

Jeśli Twój samochód uległ wypadkowi, brał udział w kolizji czy został uszkodzony na parkingu pod galerią handlową, to także jest to dobry powód, aby odwiedzić autoryzowaną stację obsługi. Przede wszystkim gwarantuje Ci to przeprowadzenie naprawy zgodnie z rygorystycznymi procedurami producenta pojazdu i przywrócenie go do pełnej sprawności. Tak naprawione auto znów będzie bezpieczne i komfortowe na drodze.

Nie bez znaczenia jest również to, że adnotacja o przeprowadzeniu naprawy w ASO z pewnością zostanie wzięta pod uwagę przez potencjalnego nabywcę samochodu, gdy w przyszłości zdecydujesz się go sprzedać.

Który serwis Mercedesa w Szczecinie wybrać?

Bardzo dobrą opinią wśród właścicieli samochodów niemieckiej marki cieszy się autoryzowana stacja obsługi Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka w Szczecinie. Oferta tej ASO obejmuje wszelkie usługi serwisowe, jak również oryginalne części i akcesoria.

Z pełną ofertą Mercedes-Benz DDB Auto Bogacka, autoryzowanego serwisu Mercedesa w Szczecinie, zapoznasz się na stronie internetowej https://www.ddb.mercedes-benz.pl/passengercars/service-and-accessories.html.

Motorejestr.pl

Znajdź sklep motoryzacyjny w pobliżu

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Gorące newsy

Porady motoryzacyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.